Gruodžio 19 d. – vyks pirmoji nuotolinė Lietuvos masažuotojų konferencija

27/11/2020

Mieli masažuotojai, kviečiame dalyvauti metinėje Lietuvos masažuotojų konferencijoje, kurios metu aptarsime, kaip masažuotojas gali prisidėti kuriant sveikesnę visuomenę.

Remdamiesi idėja, jog sveikesnė visuomenė – tai tokia, kurioje pirmiausia siekiama užkirsti kelią ligoms ir susirgimams, konferencijos metu susipažinsime su holisitiniu požiūriu bei kaip masažas gali padėti išlaikyti gerą sveikatą, kalbėsime apie emocinę savijautą ir kaip atpažinti bei padėti esant pervargimo sindromui, kalbėsime apie aromaterapiją bei saugų kvapų naudojimą masažo metu, susipažinsime su naujove Lietuvoje – estetiniu kineziotepavimu. Išsamią programą rasite čia.

Konferencijos pranešėjai: masažo profesijos mokytojai ir lektoriai, kineziterapeutai, gydytojai.

Konferencijos programa bus akredituojama.

Šių metų masažuotojų konferencija vyks nuotolinių būdu – socialiniame tinkle Facebook, uždaroje konferencijos grupėje, kur stebėsime tiesiogines paskaitų transliacijas.

Kviečiame registruotis užpildant šią anketą: https://forms.gle/RvhuyFiVbNS7ht9QA bei nurodant savo asmeninę paskyrą socialiniame tinkle Facebook.

Registracija bus užtvirtinama dalyvio mokesčiu:

Dalyvio mokestis:

Įnašas konferencijai  organizuoti LMA nariams – 10 €

Konferencijos dalyvio mokestis – 15 €

Dalyvio mokestis masažo profesijos besimokantiems – 8 €

KAIP SUMOKĖTI DALYVIO MOKESTĮ

Rekvizitai:
Lietuvos masažuotojų asociacija
Įmonės kodas: 304472802
Atsiskaitomoji sąskaita:
LT777044060008263888

mokėjimo paskirtyje rašykite: konferencijos dalyvio mokestis | LMA nariai rašo: įnašas konferencijos organizavimui

Konferencija bus akredituojama 8 ak.val. Paskaitų transliacijas ir įrašus grupėje galėsite matyti iki 2020 m. gruodžio 31 d. Dalyvio pažymėjimą – atsiųsime kiekvienam dalyviui elektroniniu paštu.