Privatumo politika

08/07/2023

Lietuvos Masažuotojų Asociacija (toliau – LMA) valdo svetainę.

Šiame puslapyje informuojame jus apie LMA politiką, susijusią su Asmeninės informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojatės mūsų puslapiu.

LMA nenaudosime ir niekam neteiksime jūsų informacijos, išskyrus atvejus, aprašytus šioje privatumo politikoje.

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas:

Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. LMA galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

• Interneto svetainei administruoti;

• Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;

• Turint jūsų sutikimą siųsti jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, LMA manymu, gali būti jums įdomus (jūs galite bet kada informuoti LMA, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų jums siunčiamas);

• Be aiškaus jūsų sutikimo LMA neteiks jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Informacijos rinkimas ir naudojimas:

Naudojantisi LMA puslapiu, galime paprašyti jūsų pateikti LMA tam tikrą asmeninę informaciją, kuri gali būti naudojama susisiekti su jumis arba nustatyti jūsų tapatybę. Asmenį identifikuojanti informacija (toliau – Asmeninė informacija) gali būti tokia:

• Vardas ir pavardė,

• el. pašto adresas,

• telefono numeris.

LMA renka informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų puslapyje („Žurnalo duomenys”). Šiuose žurnalo duomenyse gali būti tokia informacija kaip jūsų kompiuterio interneto protokolo (IP) adresas, naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų puslapiai, kuriuose lankotės, apsilankymo laikas ir data, šiuose puslapiuose praleistas laikas ir kita statistika.

Slapukai

Asociacijos internetinėje svetainėje yra naudojami slapukai – nedidelė teksto rinkmena, kuri, jums apsilankius Internetinėje svetainėje, išsaugoma jūsų įrenginyje. Slapukai užtikrinta Internetinės svetainės funkcionalumą, sudaro galimybę naršyti patogiau, padeda atskirti jus nuo kitų Asociacijos Internetinės svetainės lankytojų, o taip pat suteikia galimybę Asociacijai rinkti statistinę informaciją, atlikti informacijos srautų analizę, pritaikyti reklamas.

Slapukai įrašomi jūsų galiniame įrenginyje tik tada, jei jūs iššokančiame Internetinės svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą dėl slapukų įdiegimo. Jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą. Sutikimo atšaukimas nedaro poveikio sutikimu pagrįsto duomenų tvarkymo, atlikto iki sutikimo atšaukimo, teisėtumui.

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus savo įrenginyje. Išsamesnė informacija, kaip tai padaryti, pateikiama adresu aboutcookies.org arba allaboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Asociacija informuoja, kad tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės Interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Jūsų duomenų saugumas

LMA svarbus jūsų Asmeninės informacijos saugumas, todėl, vadovaudamasi teisės aktų reikalavimais bei atsižvelgdama į duomenų tvarkymo operacijas ir jų pobūdį, Asociacija imasi visų būtinų techninių ir organizacinių priemonių, apsaugančių nuo galimo duomenų sunaikinimo, praradimo, pakeitimo, neteisėto atskleidimo ar neteisėtos prieigos prie jų, tačiau nepamirškite, kad joks perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100 % saugus. Nors stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones, kad apsaugotume jūsų Asmeninę informaciją, negalime garantuoti visiško jos saugumo.

Nuorodos į kitas svetaines

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. LMA nėra atsakinga už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

Vaikų privatumas

LMA puslapis neskirtas jaunesniems nei 18 metų asmenims (toliau – vaikai).

LMA sąmoningai nerenka asmeninės informacijos iš jaunesnių nei 18 metų vaikų. Jei esate tėvai arba globėjai ir žinote, kad jūsų vaikas pateikė mums asmeninę informaciją, susisiekite su mumis. Jei sužinosime, kad jaunesnis nei 18 metų vaikas pateikė mums Asmeninę informaciją, nedelsdami ištrinsime tokią informaciją iš savo serverių.

Patariame periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką, kad sužinotumėte apie bet kokius pakeitimus. Šios Privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

Jei turite klausimų dėl šios Privatumo politikos, susisiekite su mumis.