Įvyko kasmetinis masažuotojų asociacijos narių susitikimas

16/05/2024

Balandžio 20 d. Lietuvos masažuotojų asociacijos nariai susitiko kasmetiniame visuotiniame susirinkime.

Aptarėme praėjusių metų darbus, diskutavome apie svarbius masažuotojų bendruomenei klausimus, dalinomės patirtimi ir aktualiais klausimais.

Greta Baronaitė-Dzimidė pasakojo apie nervinio audinio būklės įtaką masažui ir pozicionavimui jo metu. Kokias patologijas gali turėti klientai ir kaip teisingai, su maksimaliu poveikiu atlikti masažą. Kaip randinis audinys veikia judėjimo sistemą ir kada jau tikrai galima pradėti masažą po pažeidimų – aktualios temos sulaukė daug renginio dalyvių dėmesio.

Amanda Zaleskienė priminė apie itin svarbų dalyką – masažuotojai privalo tausoti save. Šmaikščiai ir įtraukiančiai pranešėja papasakojo apie dažniausiai pasitaikančias ergonomikos klaidas. O vėliau diskutavome apie praktikoje pasitaikančius iššūkius, kai kyla tikra dilema kaip laikytis ergonomikos taisyklių ir atlikti kokybišką masažą.

Susirinkimą vainikavo garsų terapijos sesija vedama Rasitos Paplauskienės. Renginio svečiai patyrė tikrą garso kelionę, o vėliau turėjo galimybę susipažinti ir net pabandyti įvairius garso terapijos instrumentus.

Dėkojame gausiai susirinkusiems LMA nariams už aktyvų dalyvavimą bendruomenės veiklose!

Iki kitų susitikimų 💚💚💚