odeta-baranauskiene

Aš esu 2008 m. baigusi Vilniaus kolegijos reabilitacijos studijas ir įgijusi ergoterapeutės profesiją. 2019 m. tapau kvalifikuota masažuotoja ir nuo tada gilinu savo žinias šioje srityje, bei jas taikau praktiškai. Man patinka ne tik liesti žmogų, bet ir jo klausytis, išgirsti, bei edukuoti, kad kelias į gerą kūno savijautą susideda iš daugybės komponentų ir tik nuo mūsų priklauso kaip sėkmingai juo keliausime. Domiuosi bei dalyvauju įvairiuose mokymuose susijusiuose su fiziniu aktyvumu, psichine sveikata ir subalansuota mityba. 

Jaučiuosi ir esu masažuotojų bendruomenės narė, todėl man rūpi su ja susijusios problemos, situacijos bei sprendimai.Manau turiu pakankamai stiprių savo asmeninių savybių, kad galėčiau atliepti ir reaguoti bei veikti savi ir visos masažuotojų bendruomenės labui. 

Man labiau patinka tarp savo srities atstovų jaustis kolegomis, draugais, partneriais, nei konkurentais, tokių teigiamų rezultatų manau galima pasiekti užsiimant švietėjiška veikla, kuriant ir organizuojant įvairius projektus ar komandinį darbą. Tik būdami neabejingi ir veiklūs galime tikėtis naujo ir kitokio rezultato. Tik būdami empatiški ir kantrūs kito augimo greičiui galime sukurti atvirą, darnią ir pasitikėjimą keliančią bendruomenę. Žinau, kad esu ne viena tokia kuriai labiau patinka statyti nei griauti, o jei esi ne vienas, tai galima nuveikti kur kas daugiau nei šią akimirką įmanoma suvokti. Manau sutiksite su manimi, kad nepasisekimas nėra nesėkmė, sėkmė yra tai, kad bandome.