Kristina Bružė

Profesinę karjerą pradėjau nuo 1998 m., kuomet baigiau tuometinę M. Petrausko medicinos mokyklą, medicinos sesers – kosmetologės specialybę. Pradėjus dirbti privačioje kosmetologės praktikoje, pritrūko verslo administravimo pagrindų, todėl turėdama įvairių ateities planų, nuspręndžiau KTU baigti verslo administravimo bakalaurą bei magistrą. Šias žinias vėliau taikiau SPA centro veiklos marketingo organizavime bei paslaugų kūrime. Tačiau noras pažinti masažą, kaip natūralų sveikatos atstatymo būdą, ir taip padėti žmonėms – buvo stipresnis. Tai pastūmėjo baigti Tarpautinę masažo akademiją Taline, kurioje dvejų metų studijose daug dėmesio buvo skiriama ne tik kliento būklės įvertinimui ir pagalbai, bet ir rytų filisofijai, įvairioms masažo technikoms. Vėliau baigtos Kineziteratijos studijos padėjo itin detaliai suprasti judėjimo biomechaniką ir tai pritaikyti masažo praktikoje. Toliau žiniais vis gilinu ir atnaujinu įvairiuose seminaruose.

2013 m. profesinius masažo įgudžius išbandžiau Pabaltijos šalių čempionate (Estija) – 1 vieta ir Tarptautiniame čempionate (Maskva) – 2 vieta.

Nuo 2016 m. esu mokytoja Karaliaus Mindaugo profesinėje mokykloje. Be pagridinių darbų mokykloje, esu padėjusi atsiskelisti ir padėjus pasiruošti ne vienam mokiniui, kurie pelnė prizines vietas tarptautiniuose ir respublikiniuose masažuotojų čempionatuose.

Nuo 2008 m. užsiimu privačia praktika, nuo 2013 m. įmonė turi ASPĮ licenziją teikti masažo paslaugas.

Masažas – tai mano profesinio kelio pagrindinas. Jį teko pažinti ir praktikuoti iš kosmetinės, profilaktinės ir gydomosios pusės. Atsižvelgiant į mano sukauptą ilgametę ir įvairiapusę profesinę patirtį bei žinias, būtų šaunu prisidėti prie masažuotojų asociacijos veiklos. Matyti masažo bendruomenę vieningą, siekiančią bendrų tikslų – teikti kokybiškas profesionalias paslaugas.