ilja-berlin

Mieli Kolegos,
norėčiau prisidėti prie dabartinio LMA tikslo (prevencinio masažo įteisinimo) siekimo. Man nesudarytų sunkumų atstovauti asociaciją viešai. Nenoriu būti pasyviu stebėtoju, noriu būti naudingas LMA.

Kai pasieksime negydomojo masažo legalizavimą ir licencijavimas taps visiems įprasta procedūra, kas toliau? Kartu su jumis ieškosiu atsakymų ir sprendimų į šiuos klausimus:

Kuo mes dar galime būti naudingi Lietuvos masažuotojams?

Ką mes galime dar nuveikti, kad masažuotojai norėtų likti LMA nariais daug metų?

Gal reikia pagalbos formuluojant LMA viziją ir misiją? Ką galėčiau padaryti, kad LMA įgyvendintų savo viziją ir misiją?

Kaip LMA gali padėti pradedantiesiems masažuotojams? Kaip mes galime padėti jauniems specialistams įsitvirtinti darbo rinkoje? Sukūriau Grand Meistrų masažo kursų programą ne tik patyrusių meistrų kvalifikacijos kėlimui. Didelė motyvaciją kuriant programą, buvo noras padėti pradedantiesiems specialistams tapti sėkmingais meistrais ir nepatirti karjeros sunkumų, kurie buvo mano karjeros pradžioje. Argi pradedantysis specialistas nėra labiausiai pažeidžiamas? Džiaugsiuos, jei kartu atrasime būdų jiems padėti.

Dirbu masažuotoju 21 metus, o nuo 2008m. pradėjau darbą su masažuotojais kaip mokytojas ir konsultantas. Dirbdamas individualiai galiu padėti tik pavieniams masažuotojams. Padedamas vienam žmogui jaučiu didelį vidinį pasitenkinimą. Jei tapsiu LMA nariu, galėsiu būti labiau naudingas Lietuvos masažuotojams. Man tarnavimas  kitiems – pilnatvės jausmo ir įkvėpimo šaltinis.

Pagarbiai

Masažo meistras Ilja Berlin